authors

admin

20 views

W tym roku postaw na Zimbabwe

wtorek, Maj 30th, 2017

Bilety lotnicze (1)Zimbabwe jest jednym z głównych krajów Afryki. Zimbabwe uzyskało niepodległość w 1980 r. od czasów kolonizacji brytyjskiej. To wydarzenie jest uważane za jedno z największych wydarzeń w Afryce, które miały pozytywny wpływ na ten kontynent. Kraj podzielony jest na 5 głównych regionów, a każdy region jest równie popularny wśród turystów międzynarodowych wybierających się na wczasy do Zimbabwe.

Podział na regiony

Region Matabeleland to zachodnia część kraju, w skład której wchodzą Bulawayo i wspaniałe Wodospady Wiktorii. Jezioro Kariba i dolny region Zambezi mają wiele parków narodowych, takich jak Park Narodowy Mana Pools. Region Mashonaland to najważniejsza część kraju, tam jest Harare, stolica. Jest jeszcze region Eastern Highlands jest obszarem górskim; Ostatni, ale nie najmniej urodziwy jest region Południowo-Wschodniego Zimbabwe – można nawet stwierdzić, iż jest najpiękniejszą częścią kraju w kategoriach natury.

Zimbabwe ma piękne miasta, a każde miasto jest uważane za jedno z najlepszych miejsc podróży. Harare i Bulawayo to najbardziej znane miasta w kraju ze względu na ich naturalne piękno.

Podobne artykuły o turystyce oraz podróżach:

W tym roku postaw na Zimbabwe
1 vote, 10.00 avg. rating (89% score)

Archiwa

Kategorie

Frazy kluczowe: balayage fryzjer kraków, markizy Kęty, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, kostka fakturowana producent, internorm okno kf410, szkiełkowanie kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, zeltiq Warszawa, GAP Fakturowy BMW, Szamba Betonowe Lesko, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick

t

o

p