authors

admin

102 views

Polacy na wakacjach w Chorwacji

piątek, Marzec 25th, 2016

turystyka (12)Jak pokazują statystyki biur podróży i różnorakich badań społecznych w tej dziedzinie, Polacy coraz chętniej wybierają się na urlop do Chorwacji.
Oczywiście od wielu lat jest to kierunek wielu wycieczkowiczów, ale w ostatnim czasie ich liczba wzrasta.
Dzieje się tak, ponieważ od lat wybierane kraje takie, jak Grecja, Bułgaria czy Egipt nie są już tak atrakcyjne i bezpieczne jak dawniej.
Turystyka rządzi się swoimi prawami, a chyba wszyscy pamiętamy ostatni kryzys w Grecji, w roku 2015, gdzie podczas pobytu wakacyjnego nie można było wypłacić gotówki z bankomatów. Kolejnym przykładem mogą być zamachy terrorystyczne w Tunezji w tym samym roku.
Dlatego Polacy coraz chętniej swoje podróże odbywają właśnie do Chorwacji, kraju, który nie ma sobie nic do zarzucenia, a dodatkowo jest bogaty kulturowo. Dlatego nie tylko można tu wspaniale wypocząć, ale także pozwiedzać czy dowiedzieć się czegoś nowego.
Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś swojej podróży wakacyjnej, to koniecznie sprawdź ten wspaniały kraj.

Podobne artykuły o turystyce oraz podróżach:

Polacy na wakacjach w Chorwacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Archiwa

Kategorie

Frazy kluczowe: wałki pa66, przeszczep łąkotki warszawa, pantomograf Gliwice, Tynk mozaikowy Lakma, armatura łazienkowa Apavisa, etykiety inspekcyjne z datą, Drepo zadaszenia tarasów, etykiety inspekcyjne na zamówienie, elwix torba, mezoterapia vivaderm, kreda sisa

t

o

p